Únor 2013

NEVĚRA v Ulici! Proboha, jak se to mohlo stát?!

21. února 2013 v 21:26 | Megane. |  NovinkyTak se nám nevěra dostala už i do Ulice...


"Kolikrát ses loučil s tím, že mě miluješ? Byla tam někde za rohem Veronika? Smála se mi, že jsem blbka?" volá půvabná tmavovlasá Thea na Štěpána. Nevěra je bohužel věčné téma a zabloudilo pochopitelně i do seriálu Ulice.


"Řekni, spal jsi s ní v Paříži? Protože když ses vrátil, tak jsi šel do postele se mnou! Vlastně jsi podváděl nás obě!" ječí nešťastná Thea na Štěpána."Měl jsem pocit, že jsi mě jako partnera vůbec nepřijala, že o rodinu se mnou ani nestojíš," vysvětluje Štěpán Thee, proč je jejich vztah (už zase) v naprostých troskách. Lze takovými slovy omluvit nevěru? Nebo jsou to jen takové typické "řečičky nevěrníků"?"Plánovala sis svůj život, školu, stáže... a náš vztah jako by pro tebe neměl budoucnost," vyčítá Thee Štěpán. "A tak jsi u Veroniky našel všechno, co ti u mě chybělo," vydechla zoufalá Thea. "Když jsem s ní, tak mám pocit, že mě potřebuje," souhlasí Štěpán.


Vlastně podváděl obě. Nejprve Veroniku s Theou, později Theu s Veronikou. Štěpán má prostě dvě osudové lásky - a stále nechápe, že si musí vybrat jednu, nebo bude stále dál a dál způsobovat všem třem velká trápení. S Veronikou se seznámil během studií ve Francii, když se však vrátil do Čech, zamiloval se do They.


Zdravím vás :---)

19. února 2013 v 16:20 | Megane. |  Notes
Zdravím všechny mé čtenáře tohoto blogu.
Dlouho jsem tu nebyla a tak se jdu zase ukázat a napsat co se u mě změnilo. Nejspíš začnu od nové školy od září chodím do 1. ročníku střední školy. Novej rok jsem pořádně oslavila a moc užila:) 14. Února byl Valentýn co jste dostali? já jsem dostala bonboniéru, kytičku ruží a ještě mě přítel pozval na oběd. ;)♥
Dneska sem přidám náké články tak doufáám, že omrknete a přinejmenším napíšete komentář:-) tak se mejte krásně zase se ozvu :-9