Duben 2013

Thea a Štěpán: Poslední tečka za jejich vztahem?

29. dubna 2013 v 10:58 | Megane. |  Novinky

Bude mít Štěpán dost odvahy a sil, aby Thee řekl bolestivou pravdu? Bude tohle jejich setkání poslední tečkou za jejich vztahem?"Může to vypadat všelijak, ale tohle Thee prostě dlužím. Nechci, aby se to dozvěděla jako drb od někoho jinýho. Vzhledem k tomu, co všechno máme za sebou, je to podle mě správný, ať si o tom Matěj myslí, co chce. Neprošel si tím, čím my s Theou, nedivím se, že to nechápe. Nechci Thee ubližovat, právě proto jí o tom Veroničině těhotenství musím říct sám," myslí si Štěpán Stránský. A opravdu tím nechce jen ulevit svému svědomí, které ho stále tlačí kvůli jejich nevydařenému rozchodu. Na Thee si vždy vážil její přímosti. Sám se o totéž snaží. Právě proto tolik stojí o setkání s ní.


Je to možné?
"Jsou dny, kdy si na Štěpána nevzpomenu. Zato teď na něj myslím skoro pořád. Jak je to možný? Třeba je to tím, že mám pořád na očích to štěstí zamilované Libušky. Nebo mi to přivolal ten rozhovor s Terezou. Nevím. Jen doufám, že si ho z hlavy zase hodně rychle vyženu. Je pryč, tečka," trápí se Thea Nekonečná. Přitom netuší, že Štěpán je jen pár metrů od ní a že se s ní chce co nejdříve setkat. Jak toto shledání Thea zvládne? A jak unese jeho novinku?

Berenika Kohoutová: Natáčení Ulice mi bude chybět

29. dubna 2013 v 10:52 | Megane. |  Novinky
Populární mladá herečka Berenika Kohoutová se loučí s Ulicí.

Možná jste to čekali, možná jste to nečekali a je vám to líto. S Berenikou Kohoutovou neboli nešťastně zamilovanou Markétou Havránkovou se v Ulici už nebudeme vídat. Exkluzivně nám prozradila, jak a proč k tomu došlo a co na to říká ona sama.


"Určitě mi bude natáčení Ulice chybět," připustila dcera spisovatelky Ireny Obermannové, mladá herečka Berenika Kohoutová. "Bude mi chybět štáb, kolegové i to, jak to tam šlapalo jako na drátku," řekla magazínu doma.cz půvabná brunetka. "Moc jsem k těm lidem tam přilnula, například k Pavle Tomicové, s tou jsem hrála nejvíc. Úžasná žena a skvělá herečka," říká Berenika Kohoutová.

Vzpomínáte si, jak přišla do Ulice? Uzavřená a trochu vyděšená dívenka z dětského domova se postupem času stala krásnou slečnou, dala se ovšem na tak trochu nesprávnou cestu. Lze to snad omluvit tím, že se zamilovala s plnou silou svého mládí. Lépe by však bylo, kdyby si k lásce vybrala nezadaného vrstevníka. Bohužel, jak se tak v románech říká, srdci neporučíš. A tak se Berenika Kohoutová v roli Markéty Havránkové zamilovala do zadaného nadřízeného, otce malé holčičky Miriam, Jardy Hejla.


A to byl začátek konce. Kvůli této love story sešlo dokonce i z plánované svatby, na kterou se těšila celá Ulice. Markétě se povedlo narušit rodinnou idylu, která panovala u Jardy Hejla, Lenky Drápalové a jejich holčičky Miriam, a zároveň přišla o práci, neboť u Jardy už nemohla dále zůstat. Ulici tedy opouští, ale nikde není řečeno, že se do ní nevrátí... Třeba jen nakrátko, třeba na dlouhou dobu, během které se zase do někoho k zbláznění zamiluje. A co když konečně šťastně? To by si opravdu zasloužila...